Tlusté/hubené? Svalnatí/necvičící?

20. února 2014 v 21:29 | Cate ^.^ |  Svět podle Cate ^.^
Holky
Někdy si pokládám otázku, jak vypadá tlustá a hubená holka podle klučičí představy. Je to v podstatě nevyřešitelná otázka, to je jasný. Každej kluk má přece jiný představy o dívčích mírách.

Někteří vidí holku a odsoudí ji ještě než se k nim přiblíží. Takový fakt miluju. ( Pokud jde o mě, přijdu si zcela normální a i kdyby mi někdo řekl, že sem tlustá, tak ho pošlu - s Vašim prominutím - do prdele, protože to absolutně není jeho věc.) No, pak jsou tu ti, kteří se o tom baví s kámošema a jednu z možností jen preferují. A nakonec jsou tací, kterým je to jedno, mají ji prostě rádi takovou, jaká je, se vším všudy. Z mýho pohledu? To není dobrý. Já být kluk a představa, že se procházím s nějakou samicí po Václaváku a všichni se nám smějou, mě fakt odpuzuje. V tomhle případě zastávám to, že by se holka mohla nad sebou zamyslet.. Samozřejmě pochopím, když to řešit nebude, protože je to zcela její věc.
Osobně tedy preferuju druhej typ kluků. Vím, že to neřeší, neříká mi, ať zhubnu. Potom mě to samozřejmě mnohem víc motivuje něco se sebou dělat. :-)
Kluci
Ta samá otázka platí u holek. Samozřejmě to vidím úplně jinak, dokážu si živě představit, na co většina holek ( většina z těch, co znám) myslí o "ideálním klukovi". Někdy mi to příjde dost přehnaný. Jasný, za sebe můžu s klidem říct, že mě nikdy neomrzí koukat na namakaný, opálený tělo. Jasně, jasně .. Představuju si hned spoustu věcí, ale .. To jde jen o představy. :-)

A tak si říkám.. Proč mít kluka, co má svaly, ale v hlavě nasráno? Jen na tuhle otázku pomyslím a něco mi v hlavě šeptá: "Prosimtě, to radši nerozebírej.. -.-" Dobře teda, tohle radši nechám být. Jsem si jistá, že na tohle si každý udělá názor sám. :-)
Nějak tak abych to shrnula.. U kluků i holek je to to samé. Když se tak koukám na nějaký ty romatický filmy a tam jsou " happy endy", kde nejslavnější holka na škole se začne "šíleně milovat s největším zoufalcem"(- samozřejmě odsouzeného v tom filmu, jinak je to absolutní kravina), nebo nejlepší sportovec s "tunovou baculkou, šprtkou, či nevýraznou šedou myškou" (- opět dle filmu, opět kravina), tak to není až tak nereálný. Kolikrát se koukáme na filmy a říkáme si " Bože, to je ale slaďárna."
Jenže na druhou stranu.. Ono je to tak i v reálném životě, že? :-)

Cate
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama