Jak být sexy na koupališti? Zeptejte se Bobiny ! :D

20. února 2014 v 21:32 | Cate ^.^ |  Ze života kamarádů
Jedna kamarádka ( zde pod přezdívkou Bobina) mi jednou vyprávěla, co se jí stalo minulé léto. Co k tomu na začátek prozradit? No chudák holka ! :D
Byl teplej letní den a moje (převelice šikovná kamarádka) měla už pár týdnů nohu v sádře. Den předtím, než měla jít na sundání sádry, si pro zlepšení nálady ( a nejspíš i pro oslavení sundání sádry) vyrazila koupit plavky. No co čert nechtěl, v prvním krámu jí hned jedny zaujaly. Tak se do nich zadívala, chvíli přemýšlela a nakonec se rozhodla, že si ty plavky koupí. Odhodlaně je vzala do ruky a vykročila ke kase.

Ovšem daleko nedošla. V tom krámu byla takový fronta, že to snad ani možný nebylo. Bobina se lekla a nasadila velmi znuděný výraz. (Znáte ten pocit, když se zadíváte na to, co držíte v ruce a přemýšlíte, zda má cenu to kupovat a stát tu frontu? Tak ten přesně Bobina měla.) Kdežto ! Najednou se na ní otočil kluk před ní, usmál se a poznamenal: " Tak co, budeš tu stát, nebo to vzdáš?"
No, jak ste jistě všichni předpokládali, moje koketoidní kamarádka v té frontě zůstala ( a my všichni víme proč), takže si plavky koupila. Ti dva se dohodli, že by je mohli hned druhý den vyzkoušet někde na koupališti. A tak se domluvili, že Bobina po sundání sádry dojde na koupák.
Druhý den se Bobina probudila s úsměvem na rtech. S tím, jak vypadala, si dala samozřejmě velice záležet, pečlivě se oholila, umyla a načesala si vlasy, nahodila nějakou tu voděodolnou a vyrazila k doktorovi. Za ne moc dlouhou dobu byla bez sádry a už mazala na koupaliště, kde na ní čekal Bob. (Takhle ho nazveme, snad se Vám to nebude plést :D) Chvilku tam stáli, smáli se a povídali si. Po několika minutách si řekli, že se převléknou a dají si sraz u hlavního bazénu.

Celou dobu převlékání myslela Bobina jen a jen na Boba, jak moc se těší, až ho uvidí polonahýho a jak si to spolu užijou. Převlékla se do plavek, vzala si ručník a vyrazila k bazénu, kde už na ní opět čekal Bob.
Vyšla na slunce, zamávala mu a usmála se. Ale Bob se nesmál. Bob si jí prohlížel od spoda dolů a culil se. Až když k němu Bobina přišla a zeptala se, co se děje, neudržel se a začal se neuvěřitelně smát. Bobina stála v rozpacích, nevěděla, co se děje a tak si začla prohlížet sama sebe a ... PROBOHA!

Jak jsem psala, Bobina se pečlivě oholila.. Ale na jedné noze měla sádru. Když se podívala na svoje nohy, málem se rozbrečela. Jednu nožku měla precizně oholenou, za to tu druhou měla chlupatou jak nějaká opice z pralesa. Bob stál vedle ní a nemohl se přestat smát. Bobina ještě chvíli stála, pak se zamračila a poznamenala: " Haha, děsně vtipný".

Znáte ten pocit, když někoho vidíte, jak strašně moc se směje? No, co si bude povídat, za chvíli tam stáli a oba brečeli smíchy. Nakonec se sebrali a šli na zmrzlinu.

Teď spolu nechodí, ten den to prostě nevyšlo. Zato jsou to ti nejlepší kamarádi, který se mohli najít.

Ponaučení? Zasmát se sama sobě někdy neuškodí ;P

Cate
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama